Start O mnie

O mnie

Jestem psycholożką i psychoterapeutką psychodynamiczną. W mojej pracy skupiam się na wewnętrznym świecie pacjenta. Ważnym jest dla mnie całościowe zrozumienie jego funkcjonowania. Spotkania odbywają się w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania. Prowadzona przeze mnie terapia opiera się na nurcie psychodynamicznym, co pozwala pacjentowi na zrozumienie swoich przeżyć i doświadczeń, a docelowo prowadzi do poprawy jakości życia.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza. W ramach studiów realizowałam takie specjalności jak psychologia kliniczna oraz seksuologia. Aktualnie odbywam szkolenie w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, doskonaląc się jako psychoterapeuta psychodynamiczny. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Swoją pracę nieustannie poddaję superwizji co zapewnia pacjentom wysoki stopień oferowanej przeze mnie pomocy.

Umów się na wizytę i porozmawiajmy o Twoich trudnościach. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, to sygnał, że jej potrzebujesz, właśnie teraz, jest najlepszy czas, aby o siebie zadbać!

Masz Pytanie?

Chcesz umówić się na wizytę?

Zadzwoń lub napisz. Chętnie doradzę!

Wyślij
Pracownia Zdrowia Psychicznego Dagmara Chęclewska
ul. Mickiewicza 9/11a,
60-830 Poznań
Dagmara Chęclewska - ZnanyLekarz.pl